Kolęda 2018 – 2019

Czwartek 27.12.2018. – godz. 15.00

  1. Padniewko 1A – 10 – ks. Proboszcz

  2. Padniewko 19 – 36A – ks. Wojciech

Piątek 28.12.2018. –godz. 15.00

  1. Padniewko 12 – 18 – ks. Proboszcz

  2. Padniewko 63 – 74B – ks. Wojciech

Sobota 29.12.2018. – godz. 9.00

  1. Padniewko 82, 37 – 62 – ks. Proboszcz

  2. Baba – ks. Wojciech

Niedziela 30.12.2018 – godz. 14.00

  1. Padniewko ul. Szczęśliwa i wszystkie domki po lewej stronie w stronę Mogilna -ks. Proboszcz

  2. Padniewko ul. Nowoczesna – ks. Wojciech

Środa 2.01.2019. – godz. 15.00

  1. Leśniczówka, P. Kopińscy, Szerzawy: Konieczka, Berkowscy, Taciak, Tyrolczyk, Sitarz, Krzewina, Przybylscy, Konieczka, Sadlak, Kowalscy, Taciak, Polanowski, Chmiel, Siemczyk, Nowak – ks. Proboszcz

  1. Kopczyn: Proch, Sip, Wójcik, Jakubowscy, Smorczyńscy Padniewko od P. Stachowiak i wszystkie domy przy drodze na Kopczyn, również Kopczyn i ul. Spokojna

Czwartek 3.01.2019 – godz. 15.00

  1. ul. Padniewska 2A – 22A – ks. Wojciech

  2. ul. Padniewska 3-9, ul. Ustronie – ks. Proboszcz

Piątek 4.01.2019. – godz. 15.00

  1. ul. Padniewska 24A – 58 – ks. Wojciech

  2. ul. Padniewska 9A – 21, 21A – ks. Proboszcz

Sobota 5.01.2019. – godz. 9.00

  1. ul. Taczaka – ks. Proboszcz

  2. ul. Padniewska domki 29, 31, 33, 35 23, 23A,25, – ks. Wojciech

Niedziela – 6.01.2019. – 14.00

ul.11 Listopada 2-24 – ks. Proboszcz

ul. 11 Listopada 1- 37 – ks. Wojciech

Poniedziałek – 7.01.2019. – 15.00

  1. ul. 11 Listopada 39 -81 – ks. Wojciech

  2. ul. 11 Listopada 83 – 107 – ks. Proboszcz

Wtorek – 8.01.2019. – 15.00

  1. Ofiar Katynia – ks. Wojciech

  2. ul. 11 Listopada 26 – 66 – ks. Proboszcz

Środa 9.01.2019. – 15.00

  1. ul. Dębowa – ks. Wojciech

  2. ul. Bukowa i Jodłowa – ks. Proboszcz

Czwartek 10.01.2019. – godz. 15.00

  1. ul. Brzozowa – ks. Proboszcz

  2. ul. Piastowska – ks. Wojciech

Piątek 11.01.2019. – godz. 15.00

  1. Brzoskwiniowa – ks. Proboszcz

  2. ul. Przemysłowa i Obrońców Mogilna – ks. Wojciech

Sobota 12.01.2019. – godz. 9.00

  1. ul. Lipowa i Leśna – ks. Wojciech
  2. ul. Grota Roweckiego i Wiśniowa – ks. Proboszcz

Niedziela 13.01.2019. – godz. 14.00

ul. Ks. Feichta – nieparzyste – ks. Wojciech

ul. ks. Feichta – parzyste – ks. Proboszcz

Poniedziałek 14.01.2019. – 15.00

  1. ul. Cegielskiego – ks. Wojciech

  2. ul. Kopernika i Kilińskiego – ks. Proboszcz

Wtorek 15.01.2019. – 15.00

  1. ul. Ciesielskiego, Malinowa – ks. Wojciech

  2. ul. Kausa i Morelowa – ks. Proboszcz

Środa – 16.01.2019. godz. 15.00

  1. ul. Reja od Konopnickiej – ks. Wojciech

  2. ul Reja od kaplicy – ks. Proboszcz

Czwartek 17.01.2019. – godz. 15.00

  1. ul. Krasickiego – nieparzyste i ul. Cicha, – ks. Wojciech

  2. ul. Krasickiego – parzyste – ks. Proboszcz

Piątek 18.01.2019. – godz. 15.00

  1. ul. Konopnickiej 1-21 – ks. Wojciech

  2. ul. Konopnickiej 2A – 20A – ks. Proboszcz

Sobota – 19.01.2019.

  1. ul. Lema i ul. Konopnickiej 20 – 36 – ks. Wojciech godz. 13.00

  2. ul. Okole, Szerzawy na przeciwko ul. Okole, Chrobrego / od końca / – ks. Proboszcz godz. 9.00

Niedziela 20.01.2019. – godz. 14.00

  1. ul. Rataja i Chopina – ks. Wojciech
  2. ul. Andersa i Orzeszkowej – ks. Proboszcz

Poniedziałek 21.01.2019. – 15.00

  1. ul. Śniadeckich, Żeromskiego – ks. Wojciech

  2. ul. Ks. Popiełuszki i L. Białego – ks. Proboszcz

Wtorek – 22.01.2019. – 15.00

  1. ul. C. Skłodowskiej– ks. Wojciech

  2. ul. Staszica – ks. Proboszcz

Środa 23.01.2019. godz. 15.00

  1. ul. Kard. Wyszyńskiego – ks. Wojciech

  2. ul. Reymonta – ks. Proboszcz