SKRZYNKA INTENCJI.
Kochani, w związku z rosnącym zainteresowaniem Skrzynką Intencji
proszę o rozważne i przemyślane korzystanie z niej.
Proszę podawać swoje intencje w sposób zwięzły i konkretny.
Ks. Proboszcz Tomasz Walterbach.

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

11.09.2007 - 0:02 - M.

Proszę gorąco o modlitwę o ochronę dla Tomka przed nieodwracalnymi błędami. Proszę, aby dał sobie więcej czasu na tak poważny krok, który zamierza podjąć, nie spieszył się, nie działał pochopnie, pod wpływem zaślepienia, zobojętnienia, wygodnictwa, wyparcia czegoś z siebie, presji, czy innych złych przesłanek. Aby przemyślał wszystkie za i przeciw w prawdzie, świadomości, otwartości i wolności serca i umysłu - i nie popełnił błędu, nie skazał się na zniewolenie i niespełnienie. Niech prawda wybije się na powierzchnię, jeśli została stłumiona...Niech on ma odwagę wycofać się ze swojego postanowienia, jeśli poczuje jakiś dysonans, lub poczuje, że nie do końca jest do tego przekonany. Bóg zapłać.

e-mail

10.09.2007 - 16:46 - jola

błagam o pomoc dla mojego adwokata, by udało mu się poprowadzić moją sprawę z korzystnym dla mnie wynikiem

10.09.2007 - 11:43 - Jola

Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dla męża i pomyślne zdanie egzamino dla syna Piotra.Bóg Zapłać.

e-mail

09.09.2007 - 11:25 - Grażyna Dębowska

Święta Fałstyno błagam wyproś u Miłosierdzia Bożego łaskę dobrej pogody która tak bardzo potrzebna jest na wykopki i remont dachu kościoła w mojej parafii, proszę wyproś łaskę zdrowia i sił: dla cioci Zosi, jej bardzo chorego męża wuja Bolesława; moich rodziców; mojej matki chrzestnej i dla mnie; łaskę rozwagi i roztropności dla moich córek oraz ażeby się uczyły, a młodsza żeby miała dobre relacje z katechetą. Błagam wyproś łaskę rozwagi i podejmowania dobrych decyzji dla mojego byłego męża, błagam o łaskę ażebym otrzymała dobrą, szczęśliwą odpowiędź z Poznania. Błagam wyproś łaskę pokoju mego serca i łaskę zdrowia i błogosławieństwa dla ks. Grzegorza Grzybowskiego, ks. Janusza Umerle, ks. Jacka Kwaśniewskiego, ks. proboszcza i ks. wikarego tej parafii oraz dla ks. Grzegorza, ks. Marcina i ks. proboszcza pełniących posługę w mojej parafii, a także dla wszystkich którym jest najbardziej ciężko.

08.09.2007 - 0:27 - anonim

Ratuj mnie Faustyno bo brak mi sil wstaw się proszę o pozytywne rozwiązanie trapiącej mnie spraw , tylko ty możesz mnie jeszcze uratować

07.09.2007 - 16:07 - wdowa

proszę o modlitwę, by moje sprawy spadkowe zostały korzystnie dla mnie zakończone, bym uporała się ze wszystkimi problemami i długami, które Mąż mi zostawił

06.09.2007 - 14:50 - Kamila

Proszę o modlitwę w intencji Dobrosława, by zdał egzaminy poprawkowe oraz w intencji naszego narzeczeństwa. Dziękuję.

e-mail

03.09.2007 - 22:16 - Leonarda

Prosze o modlitwę za moich zmarłych rodziców Dorotę i Henryka, aby Jezus Milosierny ulitował się nad nimi, skrócił ich cierpienia i przyjął ich do Swojego Królestwa. Bóg zapłać .

03.09.2007 - 20:23 - Paweł

O pozytywny wynik wczorajszej rozmowy .Bardzo prosze Ciebie Jezu.

03.09.2007 - 9:24 - Grażyna Dębowska

Święta Fałstyno błagam wyproś u Miłosierdzia Bożego łaskę ażeby nauka w tym nowym roku szkolnym nie sprawiała problemu moim córkom. Błagam wyproś u Miłosierdzia Bożego łaskę rozwagi i rozsądku dla córek i dla mojego byłego męża oraz łaskę sił i zdrawia dla cioci Zosi, jej męża wuja Bolesława, moich rodziców, mojej matki chrzestnej i dla mnie.
Miłosierdzie Boże, święta Fałstyno całym sercem dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalsze. Dziękuję, iż bardzo chory wuja Bolesław czuje się trochę lepiej. Tak szczerze to nie wierzyłam, że wujowi się polepszy, a przecież i modlę się codziennie w tej intencji i mimo to nie wierzyłam, myślałam, że koniec jest już bardzo blisko, a jednak... jest trochę lepiej. Tak bardzo się cieszę, tak bardzo dziękuję.

[1] ... [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] ... [262]