SKRZYNKA INTENCJI.
Kochani, w związku z rosnącym zainteresowaniem Skrzynką Intencji
proszę o rozważne i przemyślane korzystanie z niej.
Proszę podawać swoje intencje w sposób zwięzły i konkretny.
Ks. Proboszcz Tomasz Walterbach.

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

28.03.2008 - 0:49 - Grzegorz

Proszę o modlitwę o moje nawrócenie, łaskę wyrwania się z grzechów nieczystych, samogwałtu. Proszę za rodzinę, bliskich, o świętość, żywą wiarę, mądrość, dobrą pracę, dobre, święte i piękne żony dla brata i dla mnie i za wszystkich samotnych.
Żeby w moim życiu była zawsze wola Boża i żebym mógł być w niebie i za wszystkie dusze w czyśćcu.

26.03.2008 - 13:50 - jacek

Dziękuję za wszystkie dary i łaski które otrzymałem przez całe życie: zdrowie, ukończone studia, dobrą pracę, małżeństwo, córeczkę, szczęśliwy powrót do zdrowia mojej mamy po operacji. Dziękuję Ci Panie za każdy dzień, dziękuję za to że otworzyłeś mi oczy na to co najważniejsze. Bardzo błądziłem i grzeszyłem, swoje życie oparłem na kłamstwie, kombinowaniu, rozpuście, przez co cierpiała i cierpi teraz cała moja rodzina: mama, żona, córeczka, siostra, wszyscy cierpią. Wiele razy próbowałeś wyrwać mnie z tego grzechu ale ja niesłuchałem tylko brnąłem w zaparte, myślałem że jestem wielki i wszystko moge, byłem taki pyszny i pewny siebie. Byłem tak bardzo daleko od Ciebie Panie - żałuje i wstyd mi wszystkich moich złości, grzechów, bólu który zadałem Tobie Panie i wszystkim ludziom.
Proszę Cię wybacz mi, odpuść mi moje winy, przebacz mi moje bardzo grzeszne życie. Tak bardzo pragnę żyć zgodnie z Twoimi przykazaniami, z Twoją wolą Panie. Przytul mnie mocno i nie pozwól odchodzić od Ciebie. Wskaż mi drogę bo jeszcze tak bardzo błądzę i grzeszę, pomóż mi naprawić nasze rodzinne życie, naprawić wszystkie błędy i kłamstwa, odzyskać zaufanie, odzyskać to co straciłem. Błagam zlituj sie nade mną, zlituj się nad nami Boże.
Moja Żona i mama są tak daleko od siebie, a wszystko przeze mnie, błagam Cię pojednaj je, zbliż je do siebie, wlej w nie miłość wzajemną i dobroć, zaufanie, pomoc, troskę. Otwórz im oczy i serca, złagódź gniew i porywczość mojej żony, wlej w nią miłość i upodobanie do miejsca które jest mi tak bliskie. Proszę Cie pomóż mi Je pojednać i zblizyc do siebie.
Przez swoją pewność siebie, głupotę i pychę straciłem dorobek życia mojej mamy, swój i żony. Boże Miłosierny zlituj się nade mną i pozwól odzyskać tyle lat ciężkiej pracy i wyrzeczeń.
Otocz opieką nasze życie, chowaj nas w zdrowiu i miłości. Błogosław każdy nasz krok abyśmy wszystko czynili na Twoją chwałę. Pobłogosław nas Panie.
Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łask o które proszę, pomóż mi usunąć te przeszkody.
Przeszłość naszą, o Panie, polecam Twemu Miłosierdziu. Teraźniejszość naszą polecam Twojej Miłości. A naszą przyszłość oddaję w rece Twojej Opatrzności. Zlituj się nad nami Boże.

e-mail

25.03.2008 - 18:37 - Maria

Blagam Cie Boze - spraw prosze aby moj byly partner zyciowy sie nawrocil oraz aby wrocil do mnie. Dopiero co planowalismy wspolne zycie i nagle wszystko runelo. Wiem, ze to trudny czlowiek, uksztaltowany (35 lat), po bardzo ciezkich przejsciach. Otworz prosze jego serce na mnie, na moja milosc. Niech nie gardzi moja miloscia, niech sie nie odwraca. Panie wiesz, ze kocham go miloscia czysta i szczera. Pozwol mi byc dla niego drogowskazem. Chce pomoc mu zerwac z demonami z przeszlosci, tym calym zlym swiatem, w ktorym tkwi, wskazac mu jak bardzo Go kochasz. Jednak jesli wola Twa bedzie inna - zabierz prosze ta moja milosc, ta niewyobrazalna tesknote, bo juz nie mam sil. Boze ukochany, zmiluj sie nade mna.

15.11.2015 - 3:14 - oYP6zgCxf

Witam.Ja mam pytanie z trhoce innej beczki, mianowicie pisze ksiazke i zaczalem stosowac po dialogach dluzszy opis np. – Wyglądasz bardzo ładnie – odpowiedział Adam i tu dalszy opis. czy mozna tak robic i jest to estetyczne i poprawne czy nie. prosze o odpowiedz.

RkDDyVCJrtlc

25.03.2008 - 14:43 - zona

panie boze prosze o uratowanie naszego malezenstwa o powrot mojego meza do rodziny

15.11.2015 - 3:10 - tAuvJ1Ln

Dzięki za odpowiedź Co do aotrua, ma pan dużo racji. Jego teksty są dojrzałe wręcz lubię je czytać i nie wymagają poprawiania. Dlatego miałem wątpliwości, czy potrzebna jest korekta w sytuacjach, takich jak powyżej.Pozdrawiam Maciek

RMk8EZTOR

25.03.2008 - 12:35 - jolanta

błagam o siły i mądrość dla mojego adwokata, by udało mu się poprowadzić dobrze moją sprawę

25.03.2008 - 11:06 - Lidia

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Bóg zapłać.

e-mail

24.03.2008 - 18:00 - Grażyna Dębowska

Święta Faustyno błagam wyproś u Miłosierdzia Bożego potrzebne Łaski dla mojej koleżanki Małgorzaty, jej bardzo chorego, nieprzytomnego męża i jej czwórki dzieci.

24.03.2008 - 10:39 - Malgorzata

Wysłuchaj mnie Panie w miłosierdziu swoim, odnajdź Dobry Pasterzu moją córkę Anię, otwórz jej oczy i serce na Twoja miłość i obroń ją od zguby, zajmij się moimi synami Lukaszem i Mateuszem, aby nigdy od Ciebie nie odeszli, pomóż Jadzi i jej córce Ani uporać się z problemami, a także Ewie i rodzinie jej syna, aby nie rozpadł się ten związek, który wyswięciłeś, a na koniec zajmij się moimi sprawami finansowymi, abym mogła wyjść z długów i wychwalać miłosierdzie Twoje do końca moich dni. Dziękuję Ci za wysłuchanie moich próśb.

22.03.2008 - 14:49 - Maciek

Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

17.03.2008 - 7:33 - henryka

O pomoc w walce z chorobą nowotworową. Miłosierdzie Boże za wstawiennictwem siostry Faustyny proszę o zdrowie. Jezu Ufam Tobie.

[1] ... [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] ... [271]