Czas Bożego Narodzenia przypomina nam, że na świecie jest miłość, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje. Jest na wyciągnięcie naszych rąk jako nadzieja każdego z nas i całego świata. Bóg pragnie, abyśmy przyjęli Go do serca, do swojego domu, do swojego życia. Przyjęli i zatroszczyli się o Niego. Dlatego przychodzi na świat jako Dziecię.
Wszystkim drogim parafianom, dobrodziejom, gościom życzymy, żeby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu każdego dnia i były nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwie błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!


Drodzy Parafianie! W tym roku ze względu na trwającą pandemię nie odbędą się tradycyjne odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Dlatego jako duszpasterze zapraszamy na wspólną modlitwę. W Waszej intencji będziemy sprawowali Eucharystię, będziemy prosili dobrego Boga o Błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla każdego z Was. Pół godziny przed każdą Mszą Świętą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. W związku z obowiązującymi w czasie pandemii restrykcjami prosimy, by w nabożeństwie w kaplicy uczestniczyła jedna osoba z każdej rodziny. Pozostałych domowników serdecznie zachęcamy do udziału w transmisji Mszy na żywo na kanale parafii na You Tubie.

Not Found

Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.