OGŁOSZENIA PARAFIALNE

4 czerwca 2023

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1. Dzisiaj, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, ze szczególną czcią Kościół wypowiada modlitwę: „Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu…”. Warto też zdać sobie sprawę, że ile razy świadomie i pobożnie wykonujemy znak krzyża, modlitewnie wielbimy Trójcę Przenajświętszą – jednego Boga w trzech Osobach.

2. W najbliższy czwartek, 8 czerwca, w liturgii będziemy celebrowali uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte z tej uroczystości w naszej parafii w środę o godz. 17.30, w czwartek o godz. 7.30 i 9.00. W czwartek o godz. 10..00 Msza św. na Rynku i procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. w Bardzo prosimy, aby zgłosili się do zakrystii dzisiaj panowie , którzy pragną nieść baldachim.

3. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna w naszej parafii na zakończenie Mszy świętej wieczornej, w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00

4. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków. Myślę , że w tym roku będzie wiele chętnych dziewczynek. Spotkanie organizacyjne w środę po wieczornej Mszy św.

5. W biurze parafialnym przyjmujemy rezerwacje Mszy św. na przyszły rok.

6. W imieniu ministrantów bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary zbierane na wakacyjny wyjazd. Zebraliśmy 1350zł.