Intencje mszalne

Intencje mszalne

w okresie od 1 lipca 2018 do 8 lipca 2018

niedziela 1 lipca 2018 – XIII zwykła

07:00

+ Tadeusz – 40r i Felicja Leśni

09:00

+ Anna Wojciechowska

11:00

+ Jerzy, Wincentyna i Józef Justyńscy i zm. z rodz. Justyńskich

19:00

+ Halina i Józef Chojnaccy
poniedziałek 2 lipca 2018

17:00

+ Jan Wyrwiński

18:00

+ Edmund – 35r. i Teresa, Bogusław Twarużek
wtorek 3 lipca 2018 – Święto św. Tomasza

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

18:00

+ Maria Trudzińska

18:00

+ Jan Wyrwiński

18:00

+ Czesław Dyderski

18:00

+ Dariusz Wołek

18:00

+ Jerzy Krygier

18:00

+ Ewa Krause

18:00

+ Roman Kaszuba

18:00

+ Janusz Trocholepszy

18:00

+ Stefania Paszko

18:00

+ Feliksa Banaszak

18:00

+ Krystyna Popielska

18:00

+ KAzimierz Zacharenko

18:00

+ Grażyna Wełnowska

18:00

+ Danuta Starczewska
środa 4 lipca 2018

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

18:00

+ Franciszek Czekalski
czwartek 5 lipca 2018

17:00

+ Jan Wyrwiński

18:00

+ Halina i Zygmunt Bartczak
piątek 6 lipca 2018 – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

17:00

+ Ryszard Nowaczyk

18:00

+ Halina i Jan Zakrzewscy
sobota 7 lipca 2018

08:00

+ Kazimierz -22r i Bronisława Mądrzy

15:00

z podz. o pr. o Boże Bł. dlsa Krytstyny i Stefana z okajzi 50 r. ślubu

16:30

Ślub: Dariusz -Beata

18:00

+ Maria Białęcka
niedziela 8 lipca 2018 – XIV zwykła

07:00

+ Aniela, Kazimierz i Jan Niecikowscy, Janina i Józef Pietraszewscy

09:00

+ Piotr Jaworski

11:00

chrzty

19:00

+ Regina i Edward Grabińscy, Dawid Smorczyński

Intencje mszalne

w okresie od 8 lipca 2018 do 15 lipca 2018

niedziela 8 lipca 2018 – XIV zwykła

07:00

+ Aniela, Kazimierz i Jan Niecikowscy, Janina i Józef Pietraszewscy

09:00

+ Piotr Jaworski

11:00

chrzty

19:00

+ Regina i Edward Grabińscy, Dawid Smorczyński
poniedziałek 9 lipca 2018

17:00

+ Dariusz Wołek

18:00

+ Krystyna Jankowska – 6r.
wtorek 10 lipca 2018

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

18:00

Zbiorowa + Maria Trudzińska

18:00

+ Jan Wyrwiński

18:00

+ Czesław Dyderski

18:00

+ Dariusz Wołek

18:00

+ Marianna Rojek

18:00

+ Jerzy Krygier

18:00

+ Ewa Krause

18:00

+ Roman Kaszuba

18:00

+ Feliksa Banaszak

18:00

+ Klemens Szyperski

18:00

+ Natalia Kędzierska

+ Ryszard Bilicki

środa 11 lipca 2018 – Uroczystość św. Benedykta – patrona Europy i Mogilbna

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

18:00

+ Krystyna Wiśniewska
czwartek 12 lipca 2018 – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

17:00

+ Ryszard Nowaczyk

18:00

+ Małgorzata Szydłowska
piątek 13 lipca 2018 – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

17:00

+ Henryk Bosiacki, i zm. z rodz. Bosiackich

18:00

+ Maria – 4r.i Władysłw Chudzińscy
sobota 14 lipca 2018

08:00

+ Feliksa Banaszak

18:00

+ Jan Wilczek
niedziela 15 lipca 2018 – XV zwykła

07:00

+ Henryk Pokorski

09:00

+ Mieczysława Tomczak, Bolesław Marciniak

11:00

+ Helena , Kazimierz i Zbigniew Jakubowscy, Helena, Stefan i Romuald Marcinkowscy

12:00

z podz. i pr. o Boże bł. dla Romana z okajzi 85ur

19:00

+ Henryk Chojnacki , Anna i Wojciech Czyż

Intencje mszalne

w okresie od 15 lipca 2018 do 22 lipca 2018

niedziela 15 lipca 2018 – XV zwykła

07:00

+ Henryk Pokorski

09:00

+ Mieczysława Tomczak, Bolesław Marciniak

11:00

+ Helena , Kazimierz i Zbigniew Jakubowscy, Helena, Stefan i Romuald Marcinkowscy

12:00

z podz. i pr. o Boże bł. dla Romana z okajzi 85ur

19:00

+ Henryk Chojnacki , Anna i Wojciech Czyż
poniedziałek 16 lipca 2018 – NMP z Góry Karmel

17:00

+ Wiesław Iwiński

18:00

Wymienianki
wtorek 17 lipca 2018

08:00

+ Monika, Wiesława, Wincenty i Paweł Ciążyńscy

18:00

Zbiorowa: + Maria Trudzińska

18:00

+ Jan Wyrwiński

18:00

+ Czesław Dyderski

18:00

+ Jerzy Krygier

18:00

+ Ewa Krause

18:00

+ Feliksa Banaszak

18:00

+ Krystyna Popielska

18:00

+ Klemens Szyperski

18:00

+ Stanisław Gałęzewski

18:00

+ Maria Kowalik

18:00

+ Kazimierz Zachareko

18:00

+ Natalia Kędzierska
środa 18 lipca 2018

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

18:00

+ Benigna Kruszewska
czwartek 19 lipca 2018

17:00

+ Helena – 24r i Wojciech Olszowscy

18:00

+ Mieczysława Kowalska, Roman Pawlak
piątek 20 lipca 2018

15:30

ślub: Justyna – Kamil

17:00

+ Tadeusz Blaszak – 28r.

18:00

+ Helena – 7r i Roman -17 Fritzkowscy
sobota 21 lipca 2018

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

15:30

Ślub: Klaudia – Michał

16:30

Ślub: Monika – Artur

18:00

chrzty
niedziela 22 lipca 2018 – XVI zwykła

07:00

+ Czesława Nowakowska

09:00

+ Michał Łuczak – 4r

11:00

+ Zbigniew Frandzelski – 10r

19:00

+ Marian Jakubowski, Dorota, Tadeusz i Andrzej Łuczka

Intencje mszalne

w okresie od 22 lipca 2018 do 29 lipca 2018

niedziela 22 lipca 2018 –XVI zwykła

07:00

+ Czesława Nowakowska

09:00

+ Michał Łuczak – 4r

11:00

+ Zbigniew Frandzelski – 10r

19:00

+ Marian Jakubowski, Dorota, Tadeusz i Andrzej Łuczka
poniedziałek 23 lipca 2018 – Święto św. Brygidy – patronki Europy

17:00

+ Jan Wyrwiński

18:00

+ Andrzej i Helena Makowscy
wtorek 24 lipca 2018 – św. Kingi

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

18:00

Zbiorowa: + Maria Trudzińska

18:00

+ Jan Wyrwiński

18:00

+ Czesław Dyderski

18:00

+ Marianna Rojek

18:00

+ Jerzy Krygier

18:00

+ Ewa Krause

18:00

+ Józef Górzyński

18:00

+ Feliksa Banaszak

18:00

+ Klemens Szyperski

18:00

+ Stanisław Gałęzewski
środa 25 lipca 2018 – Święto św. Jakuba

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

18:00

+ Bogdan Frydrychowski
czwartek 26 lipca 2018 – św. Joachima i Anny rodziców NMP

17:00

+ Feliksa Banaszak

18:00

+ Stanisław i Karolina Wójcik
piątek 27 lipca 2018

15:30

Ślub: Sylwia – Robert

16:30

Ślub: Anna – Szymon

18:00

zm. z rodz. Zawodniak i Stachowiak
sobota 28 lipca 2018

08:00

+ Marta Krzyżan

18:00

+ Helena, Henryk i Krzysztof Nowak
niedziela 29 lipca 2018 – XVII zwykła

07:00

Za Parafian i Dobroczyńców

09:00

+ Anna Wojciechowska

11:00

z podz. i pr. o Boże Bł. i dalsze łąski dla Wandy z okzaji 70 ur.

19:00

+ Józef i Czesława Czerwiec