Intencje mszalne

Intencje mszalne

w okresie od 2 grudnia 2018 do 9 grudnia 2018

niedziela 2 grudnia 2018 – I Adwentu

07:00

+ Stanisław Dudziak

09:00

+ Alkesandra Owczarzak

11:00

z podz. i pr. o Boże Bł. dla Aleksandry z okazji 17ur. i dla Jarosława

12:30

+ Zdzisław – 17r. i Elżbieta 1r Kowalscy

19:00

+ Jerzy Dymel
poniedziałek 3 grudnia 2018 – św. Franciszka Ksawerego

17:00

+ Jan Podhorodecki

18:00

+ Marian Radaszewski
wtorek 4 grudnia 2018

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

18:00

+ Mikołaj Wilk
środa 5 grudnia 2018

08:00

+ Irena Berkowska

18:00

+ Jan Warchał
czwartek 6 grudnia 2018

17:00

+ Czesława – 6r i Józef – 28r. Michalak

18:00

+ Halina Graczyk
piątek 7 grudnia 2018 – św. Ambrożego

17:00

+ Franciszek Strzemkowski

18:00

+ Bonawentura Kozłowska
sobota 8 grudnia 2018 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

08:00

+ Zenon Przybyła

18:00

+ Tadeusz Lenc + chrzest
niedziela 9 grudnia 2018 – II Adwentu

07:00

+ Irena Berkowska

09:00

+ Bernard Stachowiak i zm. z rodz. Stachowiak, Pierzyńskch i Halina Zawodniak

11:00

+ Henryk – 9r. Dawid i Zenon Smorczyńscy

12:30

chrzty

12:30

+ Ryszard Sroka – 4r

19:00

+ Marianna, Stanisłąw, Jan Kolczyńscy, Grażyna Niestatek, Zenon Przybyła

 

Intencje mszalne

w okresie od 9 grudnia 2018 do 16 grudnia 2018

niedziela 9 grudnia 2018- II Adwentu

07:00

+ Irena Berkowska

09:00

+ Bernard Stachowiak i zm. z rodz. Stachowiak, Pierzyńskch i Halina Zawodniak

11:00

+ Henryk – 9r. Dawid i Zenon Smorczyńscy

12:30

chrzty

12:30

+ Ryszard Sroka – 4r

19:00

+ Marianna, Stanisłąw, Jan Kolczyńscy, Grażyna Niestatek, Zenon Przybyła
poniedziałek 10 grudnia 2018

17:00

+ Jan Podhorodecki

17:00

+ Eleonora i Edmund Zakan

18:00

+ Mikołaj Wilk
wtorek 11 grudnia 2018

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

18:00

+ Jacek Dyderski
środa 12 grudnia 2018

08:00

+ Jan Kuś

18:00

+ Wiktoria i Jan Kempińscy, Marianan i Józef Mazurkiewicz
czwartek 13 grudnia 2018 – św. Łucji

17:00

+ Jan i Halina Zakrzewscy

18:00

+ Mikoałaj Wilk
piątek 14 grudnia 2018 – św. Jana od Krzyża

17:00

+ Damian Koch – 1r. o zdrowie dla Ireny

18:00

+ Józef Luzar
sobota 15 grudnia 2018

08:00

+ Irena Berkowska

18:00

+ Piotr – 15r, Helena i Czesław Lewandowscy, Zbigniew Zieliński
niedziela 16 grudnia 2018 – III Adwentu

07:00

+ Regina i Franciszek Zamroczyńscy

09:00

+ Stanisława i Stanisław Grajkowscy

11:00

+ Franciszek Szutarski – 32. i zm. z rodz. Szutarskich i Paradowskich

12:30

+ Andrzej Rosiński – 2r.

19:00

Wymienianki

 

Intencje mszalne

w okresie od 16 grudnia 2018 do 23 grudnia 2018

niedziela 16 grudnia 2018 – III Adwentu

07:00

+ Regina i Franciszek Zamroczyńscy

09:00

+ Stanisława i Stanisław Grajkowscy

11:00

+ Franciszek Szutarski – 32. i zm. z rodz. Szutarskich i Paradowskich

12:30

+ Andrzej Rosiński – 2r.

19:00

Wymienianki
poniedziałek 17 grudnia 2018

17:00

+ Jacek Dyderski

18:00

+ Regina -11r. i Franciszek Gwiazda
wtorek 18 grudnia 2018

08:00

+ Jan Kuś

18:00

+ Halina Graczyk
środa 19 grudnia 2018

08:00

+ Zenon Przybyła

18:00

+ Jan Podhorodecki
czwartek 20 grudnia 2018

17:00

+ Zenon Przybyła

18:00

+ Jan – 2r. i Krzysztof Kolczyńscy
piątek 21 grudnia 2018

17:00

+ Jan Podhorodecki

18:00

+ Henryk Chojnacki – 7r.
sobota 22 grudnia 2018

08:00

+ Stanisław Dudziak

18:00

chrzty
niedziela 23 grudnia 2018 – IV Adwentu

07:00

+ Ewa i Stanisław Krause

09:00

+ Ewa, Joanna i Ignacy Chruśniak

11:00

+ Aniela, Kazimierz i Jan Niecikowscy, Janina i Józef Pietraszewscy

12:30

+ Marianna, Józef, Natalia, Rajmund Wenglewicz, Pelagia Flitta

19:00

+ Cecylia i Bogdan Mateccy

 

Intencje mszalne

w okresie od 23 grudnia 2018 do 30 grudnia 2018

niedziela 23 grudnia 2018 – IV Adwentu

07:00

+ Ewa i Stanisław Krause

09:00

+ Ewa, Joanna i Ignacy Chruśniak

11:00

+ Aniela, Kazimierz i Jan Niecikowscy, Janina i Józef Pietraszewscy

12:30

+ Marianna, Józef, Natalia, Rajmund Wenglewicz, Pelagia Flitta

19:00

+ Cecylia i Bogdan Mateccy
poniedziałek 24 grudnia 2018

08:00

+ Eugeniusz Dyderski

08:00

Za Parafian i Dobroczyńców

21:00

Za Parafian i Dobroczyńców – Pasterka

23:00

Za Parafian i Dobroczyńców – Pasterka
wtorek 25 grudnia 2018 – Uroczystość Bożego Narodzenia

09:00

z podz. i pr. o Boże Bł. dla Krystyny i Bolesława z okazji 45r. ślubu

11:00

+ Józef Bielik

11:00

+ Stefania i Michał Warchał, Zbigniew Milczarczyk

12:30

+ Antoni Knych

19:00

+ Michał Łuczak, Aniela i Józef Ciesielscy
środa 26 grudnia 2018 – II święto Bożego Narodzenia św. Szczepana

07:00

+ Dawid, Henryk i Zenon Smorczyńscy

09:00

+ Anna Wojciechowska

11:00

+ Ryszard, Leokadia, Czesław Kaźmierczak, Janina i Mieczysław Walkowscy

12:30

chrzty

19:00

+ Halina i Szczepan Staniszewscy, Józef, Feliks, Henryk i Łucjan Szczęśni
czwartek 27 grudnia 2018 – św. Jana Ap.

08:00

+ Henryk Grabczyński – 8r. Wacław i Apolonia Adamscy

08:00

+ Przemysław Wojciński – 20r.
piątek 28 grudnia 2018 – Święto św. Mlodzianków

08:00

+ Zenon Przybyła

08:00

+ Łysiak Marian
sobota 29 grudnia 2018 –

08:00

+ Łucja Bieś

16:30

z podz. i pr. Boże Bł. dla Jadwigi i Bronisława z okajzi 60r. małżeństwa

18:00

+ Irena Berkowska
niedziela 30 grudnia 2018 – Świeto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

07:00

+ Bonawentura Kozłowska

09:00

+ Ryszard i Arkadiusz Reich

11:00

+ Ryszard i Wiesława Graczyk

12:30

+ Walenty Budziński i zm. z rodz. Budzińskich, Maciejewskich, Nogajczyków, Kaźmierczaków, Miłosz Raciborski + chrzest

19:00

+ Tadeusz Trawczyński