Intencje mszalne
w okresie od 31 marca 2024 do 7 kwietnia 2024
niedziela 31 marca 2024 – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego | |
09:00 | z podz i z pr. o zdrowie dla Natalii, + Józefa – 3r i Antoni Brzezińscy |
11:00 | + Jan Zieliński 4r i zm. z rodz. Kałamejków, Zielińskich |
12:30 | z podz. Bogu za wszystkie łaski z pr. o opiekę Bożą i Bł. dla rodziny |
19:00 | + Helena, Marianna, Stanisław Strzeleccy, Waleria, Wacław, Stefan i Krystyna Kwiatkowscy |
poniedziałek 1 kwietnia 2024 – II dzień świąt | |
07:30 | + Piotr Storozum, Weronika Woźniak – 30r |
09:00 | za zmarłych z rodziny Chruśniaków, Sobieralskich, Chojnackich i Zabłockich |
11:00 | + Ryszard, Leokadia Czesław Kaźmierczak, Janina i Mieczysław Walkowscy |
12:30 | + Maria Bosiacka |
19:00 | + Małgorzata Jaśniewska |
wtorek 2 kwietnia 2024 | |
08:00 | + Sławomir Borowicz |
17:30 | + Tomasz Durski |
17:30 | + Andrzej Łukomski |
17:30 | + Krystyna Kuryłło |
17:30 | + Andrzej Krzyżan |
17:30 | + Piotr Storozum |
17:30 | + Henryk Jarczyński |
środa 3 kwietnia 2024 | |
08:00 | Za Parafian i Dobroczyńców |
17:30 | + Maria Król |
czwartek 4 kwietnia 2024 | |
17:30 | + Tomasz Durski |
17:30 | + Roman Kałamejka |
piątek 5 kwietnia 2024 | |
17:30 | + Celina Jasińska |
17:30 | + Alicja Zamroczyńska |
sobota 6 kwietnia 2024 | |
08:00 | + Waldemar Płoszyński |
12:00 | Chrzest |
15:30 | Bierzmowanie |
18:00 | + Jan Nowakowski, Kunegunda, Marian, Barbara i Grzegorz Twarużek |
niedziela 7 kwietnia 2024 – Miłosierdzia Bożego | |
07:30 | + Zofia i Ignacy Szczepankiewicz |
09:00 | + Danuta Woźnica |
11:00 | + Jerzy Talaga |
12:30 | + Ignacy Szczesny |
19:00 | + Karol – 16r i Bronisława Błaszak |
Intencje mszalne
w okresie od 7 kwietnia 2024 do 14 kwietnia 2024
niedziela 7 kwietnia 2024 – II Wielkanocna Miłosierdzia Bożego | |
07:30 | + Zofia i Ignacy Szczepankiewicz |
09:00 | + Danuta Woźnica |
11:00 | + Jerzy Talaga |
12:30 | + Ignacy Szczesny |
19:00 | + Karol – 16r i Bronisława Błaszak |
poniedziałek 8 kwietnia 2024 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego | |
17:30 | + Czesław Kowalski |
17:30 | + Maria Paternoga |
wtorek 9 kwietnia 2024 | |
08:00 | + Marcin Tomczak |
17:30 | + Jan Kapturski |
17:30 | + Zbigniew Kraśny |
17:30 | + Lidia Biniszkiewicz |
17:30 | + Andrzej Krzyżan |
17:30 | + Florian Zacholski |
17:30 | + Piotr Storozum
+ Ks. Radosław Tuszyński – 2r. |
środa 10 kwietnia 2024 | |
08:00 | Za Parafian i Dobroczyńców |
17:30 | + Michał Meller – 1r , Edward Nowak – 6r |
czwartek 11 kwietnia 2024 | |
17:30 | + Maria Bosiacka |
17:30 | + Maria Król |
piątek 12 kwietnia 2024 | |
17:30 | + Jolanta Majcherkiewicz w rocznicę śmierci |
17:30 | + Tomasz Durski |
sobota 13 kwietnia 2024 | |
08:00 | Za Parafian i Dobroczyńców |
16:30 | chrzest |
18:00 | + Irena – 1r i Kazimierz – 30r Zaręba |
niedziela 14 kwietnia 2024 – III Wielkanocna | |
07:30 | + Walerian Nowakowski |
09:00 | + Andrzej Rosiński |
11:00 | + Łucja – 10r i Hieronim Molenda |
12:30 | + Teresa i Michał Patora |
19:00 | + Ewa – 6r i Stanisław Krause |
Intencje mszalne
w okresie od 14 kwietnia 2024 do 21 kwietnia 2024
niedziela 14 kwietnia 2024 – III Wielkanocna | |
07:30 | + Walerian Nowakowski |
09:00 | + Andrzej Rosiński |
11:00 | + Łucja – 10r i Hieronim Molenda |
12:30 | + Teresa i Michał Patora |
19:00 | + Ewa – 6r i Stanisław Krause |
poniedziałek 15 kwietnia 2024 | |
17:30 | + Tomasz – 3r i Sebastian – 3r Rosińscy, Jan i Lechosław Grześkowiak |
17:30 | + Maria Paternoga |
wtorek 16 kwietnia 2024 | |
08:00 | Za Parafian i Dobroczyńców |
17:30 | Wymienianki |
środa 17 kwietnia 2024 | |
08:00 | Za Parafian i Dobroczyńców |
17:30 | + Klara i Józef Wyduba i zm. z rodz. Wydubów |
czwartek 18 kwietnia 2024 | |
17:30 | + Zuzanna i Michał Sierzchuła |
17:30 | + Beata -2r. i Jerzy Szymańscy |
piątek 19 kwietnia 2024 | |
17:30 | + Bronisław Wędzina |
17:30 | + Maria Król |
sobota 20 kwietnia 2024 | |
08:00 | Za Parafian i Dobroczyńców |
18:00 | + Krystyna i Bogdan Wołodźko |
niedziela 21 kwietnia 2024 – IV Wielkanocna | |
07:30 | + Danuta Wahl |
09:00 | + Klemens, Zofia i Zenon Szyperscy, Teresa Brodala |
11:00 | + Mariola Lewandowicz, Zm. z rodz. Jędrzejewskich i Pancer |
12:30 | + Marian Jakubowskie – 24r |
19:00 | Z podz. i pr. o Boże bł. dla Kazimiery i Józefa z okazji 50 r ślubu |
Intencje mszalne
w okresie od 21 kwietnia 2024 do 28 kwietnia 2024
niedziela 21 kwietnia 2024 – IV Wielkanocna | |
07:30 | + Danuta Wahl |
09:00 | + Klemens, Zofia i Zenon Szyperscy, Teresa Brodala |
11:00 | + Mariola Lewandowicz, Zm. z rodz. Jędrzejewskich i Pancer |
12:30 | + Marian Jakubowski – 24r |
19:00 | Z podz. i pr. o Boże Bł. i potrzebne łaski dla Kazimiery i Józefa z okazji 50r. ślubu |
poniedziałek 22 kwietnia 2024 | |
17:30 | + Maria – 2r i Henryk Chojnaccy, Helena Sienkiewicz |
17:30 | + Jerzy Dymel |
wtorek 23 kwietnia 2024 – Ur. Św. Wojciecha Patrona Polski i Archidiecezji | |
08:00 | + Antoni 31r i Maria Furmańczyk |
17:30 | + Jan Kapturski |
17:30 | + Zbigniew Kraśny |
17:30 | + Andrzej Krzyżan |
17:30 | + Henryk Jarczyński |
17:30 | + Janusz Gąsiorowski |
17:30 | + Aneta Wojciechowska |
17:30 | + Roman Kowalski |
środa 24 kwietnia 2024 | |
08:00 | Za Parafian i Dobroczyńców |
17:30 | + Zenon Chudy |
czwartek 25 kwietnia 2024 – Święto św. Marka Ewangelisty | |
17:30 | + Małgorzata Jaśniewska |
17:30 | + Maria Król |
piątek 26 kwietnia 2024 | |
17:30 | + Tomasz Durski |
17:30 | + Tadeusz Gajda |
sobota 27 kwietnia 2024 | |
08:00 | Za Parafian i Dobroczyńców |
18:00 | + Wiesława Tomkiewicz |
18:00 | z podz. i pr. o Boże Bł. dla Elżbiety z okazji 60 urodzin |
niedziela 28 kwietnia 2024 – V Wielkanocna | |
07:30 | z podz. i pr. o Boże Bl. dla Wandy i Czesława z okazji 45r ślubu |
09:00 | + Henryk Pokorski |
11:00 | + Teresa i Michał Pastora |
12:30 | + Mariusz Kasprzyk |
19:00 | + Stanisław Stałanowski 31r.śm. |