Intencje mszalne

w okresie od 4 lutego 2024 do 11 lutego 2024

 niedziela 4 lutego 2024 – V zwykła
07:30 + Henryk Pokorski
09:00 + Marian Syta
11:00 + Władysława i Stanisław Sobieraj, Henryk Czerwiński
12:30 + Dorota Bosacka
19:00 + Henryk i Kazimiera Nawrot
poniedziałek 5 lutego 2024 – św. Agaty
17:30 + Marzena Rohloff
17:30 + Anna Parucka
wtorek 6 lutego 2024 – św. Pawła Miki i Towarzyszy
08:00  
17:30 + Maria Król
17:30 + Czesław Kowalski
17:30 + Barbara – 2r i Marian Łysiak
17:30 + Maria Bosiacka
17:30 + Tomasz Durski

+ Józef Cygański

środa 7 lutego 2024
08:00  
17:30 + Teresa Wudzińska
czwartek 8 lutego 2024
17:30 + Marian – 25r , Stefania i Krzysztof Sumisławscy
17:30 + Waldemar Szymański
piątek 9 lutego 2024
17:30 + Pelagia, Aleksander, Józef i Czesława Winiarscy; Marianna i Józef Sawiccy
17:30 + Maria Król
sobota 10 lutego 2024
08:00 + Teodora Nowacka – 20r.
18:00 + Jan i Teresa Wyrwińscy
18:00 + Bogumiła i Stefan Kałamaja
niedziela 11 lutego 2024  VI zwykła
07:30 + Maria Trudzińska – 6r
09:00 + Anna i Paweł Sositko, Felicja i Tadeusz Leśni , Janina Łaganowska
11:00 + Józef Szydzik
12:30 + Teresa i Michał Patora
12:30 + Stanisław Wojciechowski
19:00 + Krystyna Kuryłło

Intencje mszalne

w okresie od 11 lutego 2024 do 18 lutego 2024

niedziela 11 lutego 2024 – VI zwykła
07:30 + Maria Trudzińska – 6r
09:00 1/ + Anna i Paweł Sositko, Felicja i Tadeusz Leśni , Janina Łaganowska

2/ w intencji chorych

11:00 + Józef Szydzik
12:30 + Teresa i Michał Patora
12:30 + Stanisław Wojciechowski
19:00 + Krystyna Kuryłło
poniedziałek 12 lutego 2024
17:30 + Marzena Rohloff
17:30 + Aldona Ignaszak
wtorek 13 lutego 2024
08:00  
17:30 + Maria Król
17:30 + Czesław Kowalski
17:30 + Zuzanna Sierzchuła
17:30 + Andrzej Kurnatowski
17:30 + Michał Sierzchuła
środa 14 lutego 2024 – Popielec
07:30 + Tadeusz Gajda
09:00 o zdrowie i Bo ze bł. i potrzebne łaski dla Oskara
16:00 + Gwidon Bosiacki
17:30 + Kunegunda i Walenty Majcherkiewicz i zm. z rodz. Majcherkiewiczów
19:00 + Aldona Ignaszak
czwartek 15 lutego 2024
17:30 1/ + Teresa Wudzińska

2/ za Parafian i Dobroczyńców

piątek 16 lutego 2024
17:30  Wymienianki
sobota 17 lutego 2024
08:00 + Zdzisława Kasprzak – 1r
18:00 + Stanisław, Helena i Ryszard Sieszchuła, Waldemar Szymański
niedziela 18 lutego 2024 – I Wielkiego Postu
07:30 + Irena – 4r Henryk i Dawid Smorczyńscy
09:00 + Marianna – 15r i Stanisław Fabiś
11:00 + Aniela, Kazimierz – 15r i Jan Niecikowscy, Janina , Józef i Andrzej Pietraszewscy
12:30 z podz. Bogu za wszystkie łaski z pr. o opiekę Bożą i Bł. dla rodziny
19:00 + Antoni Łuczak, Jan i Stanisława Janik

Intencje mszalne

w okresie od 18 lutego 2024 do 25 lutego 2024

niedziela 18 lutego 2024 – I Wielkiego Postu
07:30 + Irena – 4r Henryk i Dawid Smorczyńscy
09:00 + Marianna – 15r i Stanisław Fabiś
11:00 + Aniela, Kazimierz – 15r i Jan Niecikowscy, Janina , Józef i Andrzej Pietraszewscy
12:30 z podz. Bogu za wszystkie łaski z pr. o opiekę Bożą i Bł. dla rodziny
19:00 + Antoni Łuczak, Jan i Stanisława Janik
poniedziałek 19 lutego 2024
17:30 + Aldona Ignaszak
wtorek 20 lutego 2024
08:00 Za Parafian i Dobroczyńców
17:30 + Maria Król
17:30 + Czesław Kowalski
17:30 + Zenon Banaszak
17:30 + Stanisław Syta
17:30 + Irena Kubiak
17:30 + Henryk Matelski
17:30 + Krystyna Kuryłło
środa 21 lutego 2024
08:00 Za Parafian i Dobroczyńców
17:30 + Rafał  – 19 r i Zbigniew Żywczewscy
czwartek 22 lutego 2024 – święto Katedry św. Piotra
17:30 + Mieczysław Stachowiak
piątek 23 lutego 2024
17:30 + Czesław Kowalski
sobota 24 lutego 2024
08:00 Za Parafian i Dobroczyńców
18:00 + Kazimiera Skrzypczak – 3r
niedziela 25 lutego 2024 – II Wielkiego Postu
07:30 + Danuta Wahl
09:00 + Malwina Kostyra 9r.
11:00 z podz. i pr. o Boże Bł. dla Zofii i Stanisława z okazji 40r ślubu
12:30 + Małgorzata Matelska
19:00 + Stefan – 35r i Kazimiera Kasprowicz

Intencje mszalne

w okresie od 25 lutego 2024 do 3 marca 2024

niedziela 25 lutego 2024 – II Wielkiego Postu
07:30 + Danuta Wahl
09:00 + Malwina Kostyra 9r.
11:00 z podz. i pr. o Boże Bł. dla Zofii i Stanisława z okazji 40r ślubu
12:30 + Małgorzata Matelska
19:00 + Stefan – 35r i Kazimiera Kasprowicz
poniedziałek 26 lutego 2024
17:30 + Bronisław Nazaruk – 5r
17:30 + Aurelia Sieszchuła
wtorek 27 lutego 2024
08:00 Za Parafian i Dobroczyńców
17:30 + Czesław Kowalski
17:30 + Tomasz Durski
17:30 + Zenon Chudy
17:30 + Celina Jasińska
17:30 + Genowefa Ziółkowska
17:30 + Andrzej Krzyżan
środa 28 lutego 2024
08:00 Za Parafian i Dobroczyńców
17:30 + Władysława Brzykcy
czwartek 29 lutego 2024
17:30 + Jerzy Talaga
17:30 + Jerzy – 3r Zenobia i Michał Rzempowscy, Marianna i Kazimierz Czerniejewscy
piątek 1 marca 2024
17:30 + Maria Bosiacka
17:30 + Stanisława, Józef, Bronisław, Kazimierz Rapa
sobota 2 marca 2024
08:00 + Józef Wudziński -22r
18:00 + Helena i Antoni Mieczysław Badyna, Anna Lubik
niedziela 3 marca 2024 – II Wielkiego Postu
07:30 + Józef, Czesława, Edmund Łukomscy, Elżbieta Paradowska i zm. z rodz. Łukomskich i Urbaniaków
09:00 + Krystyna i Sylwester Jańczak, Dorota Gajownik
11:00 + Jerzy Głowacki – 1r.
12:30 + Melania 14r i Kazimierz Kowalscy, Helena i Piotr Przybylscy
12:30 + Joanna Olejniczak
19:00 + Helena, Alojzy, Marek  i  Mateusz Leśni